Reklam

YouTube’dan A’dan Z’ye 10. yıl kutlaması

youtube-10-yıl 1

youtube-10-yıl

YouTube, coşkulu bir şekilde 10. yaşını kutlamaya devam ediyor. Hepimizin müzik, ürün inceleme videoları, komik videolar, film fragmanları seyretmek için sık sık ziyaret ettiği YouTube’da en çok seyredilenler, firmanın 10. yılı şerefine A’dan Z’ye iki buçuk dakikalık bir videoda sıralandı.

Eskiden bu kadar çok müzik ve video uygulaması yoktu ama YouTube vardı. Lütfen herkes bir dönem YouTube’u çok sık kullandığını inkâr etmesin. Kabul edelim YouTube o zamanlar hepimize yetiyordu. Şimdi ise arayışlar değişti, ihtiyaçlar değişti ama YouTube videolardaki reklamları 4 saniye izleme zorunluluğu getirse de pek fazla değişmedi.

Dünya çapındaki video platformu YouTube, bu yıl 10. yaşını kutluyor. 2005 yılından bu yana YouTube’da yayınlanan 20 ikonlaşmış reklamı yayınlayan firma, bu kez de YouTube’da en çok seyredilen videoları A’dan Z’ye kategorilere ayırdı, bununla ilgili bir infografik ve bir de quiz hazırladı.

İnfografik ve videoyu aşağıda görebilirsiniz. Quize katılmak istiyorsanız YouTube.com/10 adresini ziyaret edebilirsiniz. YouTube bu çılgın ve ilham verici 10 yıl için emeği geçen herkese ve kullanıcılarına teşekkür ediyor.

 

youtube-10-yıl-infografik

İlginizi çekebilecek içerikler