Reklam

Lego, Geleceğe Dönüş filmine döndürüyor

christopher-lloyd-lego

christopher-lloyd-lego-dimensions

Oyuncak devi Lego, Back to the Future (Geleceğe Dönüş) filmi hayranlarını sevindirdi. Lego, filmde havadaki çılgın beyaz saçlarıyla ve uçan arabasıyla geleceğe yolculuk eden ve hafızalara kazınan Doktor Brown’a yani Christopher Lloyd’a yeni oyunu Lego Dimensions’ı tanıttığı reklam videosunda yer verdi.

Christopher Lloyd’un artık bir Lego karakteri olması filmin hayranlarını oldukça sevindirdi ve Lego’nun yeni reklamı kısa sürede Facebook’ta en çok konuşulan konulardan biri haline geldi. Lego, daha öncesinde de Gandalf ve Batman gibi karakterlerin de Lego figürlerini oluşturarak beğeni toplamıştı.

christopher-lloyd-lego

PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 ve Wii U platformu için hazırlanan ve 27 Eylül’de piyasaya çıkacak olan Lego Dimensions oyununda oyun severler gerçek dünyadaki Lego karakterleriyle sanal oyun dünyasında oynayabilecekler.

Lego Dimensions, Back to the Future’ın yanı sıra DC Comics, The Lord Of The Rings (Yüzüklerin Efendisi), The Wizard of Oz (Oz Büyücüsü) gibi birçok kurgusal dünyayı bir araya getiriyor.

Yeni reklamda Doktor Brown, Lego dünyasına açılan bir portal keşfediyor ve uzay-zaman sürekliliği kavramında endişelenmeye devam ediyor.

İlginizi çekebilecek içerikler