Fotoğraf, ilustrasyon

Korku ve Şiddet İçeren Vücut Sanatı Çizimleri

andrea

Korku filmleri, bazıları için vazgeçilmezdir. Artık pek korkmasak bile bir Fredy’nin Kâbusu, bir 13. Cuma olsun böyle film serilerini hâlâ ayıla bayıla seyrederiz. Hatta korku moduna daha kolay girebilmek için ışıkları söndürürüz. Sonra ‘’hiçbir korku filmi beni korkutamaz ya’’ diyen içimizden birileri tek başına tuvalete bile gidemez…

Her yıl 31 Ekim’de kutlanan dünyanın en büyük korku festivali ‘’Cadılar Bayramı’’ ülkemizde yurt dışında olduğu kadar ses getirmese de son zamanlarda bu konuyla ilgilenenler ve korkunç makyaj ve kostümler giymeye başlayanların sayısı giderek artıyor.

Kozmetik uzmanı ve güzellik vloggerı Andrea De La Ossa’nın, Halloween partisinde hangi kılığa bürüneceğini belirleme konusunda hiçbir sıkıntısı yok. Çünkü alıyor eline renk renk boya ve boyuyor kendini baştan aşağıya…

Makyaj konusundaki muhteşem yeteneklerini konuşturarak kendini istediği tüyler ürpertici karaktere kısa bir süre içinde dönüştürebilen Ossa, bildiği şeyleri korkunç yaratıklardan ve ilginç makyaj stilinden hoşlanan insanlarla YouTube kanalı üzerinden paylaşmayı da çok seviyor.

‘’Bu YouTube kanalını internetteki benim gibi diğer bireyleri bulup çıkarmak ve onlara her zaman her yerde güzel hissetmeleri gerektiğini hatırlatmak için açtım.’’ diyor.

Arada birkaç tanıdık ünlü yüz de göreceğiniz, vücut sanatı tekniğinin kullanıldığı ve bizzat Ossa’nın bedeninde vücut bulan bu ürkünç çizimlere hep birlikte göz atalım. Ancak, daha öncesinde çocukları ekran başından uzaklaştıralım çünkü bu çizimler adeta en kötü korku filmleri ve kâbuslardan fırlamış gibi.

creepy-body-art-makeup-radicandrea-20

creepy-body-art-makeup-radicandrea3

creepy-body-art-makeup-radicandrea4

creepy-body-art-makeup-radicandrea5

creepy-body-art-makeup-radicandrea6

creepy-body-art-makeup-radicandrea7

creepy-body-art-makeup-radicandrea8

creepy-body-art-makeup-radicandrea9

creepy-body-art-makeup-radicandrea10

creepy-body-art-makeup-radicandrea1

creepy-body-art-makeup-radicandrea-11

creepy-body-art-makeup-radicandrea-12

creepy-body-art-makeup-radicandrea-13

creepy-body-art-makeup-radicandrea-14

creepy-body-art-makeup-radicandrea-17

creepy-body-art-makeup-radicandrea-21

creepy-body-art-makeup-radicandrea-19

creepy-body-art-makeup-radicandrea-16

creepy-body-art-makeup-radicandrea-15

İlginizi çekebilecek içerikler