Reklam

Justin Timberlake Sauza 901 tekila reklamında bir başka

Lime

jt-lime-hed-2015

Justin Timberlake’ı bir çeşit bukalemun adam olarak tanımlayabiliriz. Boyband’lerde (erkek üyelerden oluşan müzik grubu) başlayan macerası solo bir pop star olarak devam etti ve şimdi de kendisini bu reklam filmlerinde yarı komik yarı ciddi bir aktör olarak görüyoruz.

Timberlake’ı satın aldığı Sauza 901 tekila markasına farklı bir konsept getirdiği reklamda insan biçiminde bir misket limonu kılığında görüyoruz.

901-stars-e1390249961473

Alkollü içecek sektörüne 2009’da sessiz bir giriş yapan Justin Timberlake’in Sauza 901 ismindeki 901 Timberlake’in doğup büyüdüğü Memphis kentinin alan kodu.

justin sauza 901

Timberlake, Sauza’nın yeniden yapılandırma sürecinde yalnız bırakmadı ve marka için hazırlanan kampanyanın yeni reklam filminde birebir yer aldı.

Sauza 901’in son kampanyasının Justin Timberlake’in Pazartesi günü tweet’lediği diğer 30 saniyelik videosunda ise Timberlake’i Sauza’nın yumuşak içiminden dolayı tüketicilerden özür dilerken izliyoruz. Ancak bu videoda Timberlake misket limonu kılığından uzaklaşarak bildiğimiz Justin görüntüsüne geri dönmüş.

İlginizi çekebilecek içerikler