Diğer

Game Of Thrones’un 5. sezonu internete düşüverdi

Game-of-Thrones-Season-5-Trailer-619-386

8d56d5cfa30fb12c5a85c75be64e5761

Aahh ahhh… Eğer Game Of Thrones spoiler’larını duymak sizi rahatsız ediyorsa neredeyse önümüzdeki bir ay boyunca başınızı önünüze eğip modeminizin fişini çekmenizi tavsiye ediyoruz. Merak etmeyin, en azından bu paylaşım spoiler içermiyor.

Game Of Thrones’un 5. sezon prömiyeri yapılmadan yalnızca 1 gece önce yeni sezonun ilk 4 bölümü ışık hızıyla internete sızdırıldı.

Ayın 11’inde öğleden önce dedikodular gittikçe yayıldı ve ardından bu dosyalar sayısız torrent sayfasında görüntülenmeye başladı. Yalnızca birkaç saat sonra ise 50.000’in üstünde kullanıcı dizinin yeni sezonunun ilk bölümüne ulaşabilme şerefine erişmişti.

Game Of Thrones, dünyanın korsan olarak en fazla izlenen dizisi unvanına sahip ve görünüşe göre böyle de kalacak.

thrones

Böylece daha önce olduğu gibi 10 bölümden oluşacak yeni sezonun neredeyse yarısı internete sızmış oldu. Gerçi daha kötüsü de olabilirdi ve şu an sezonun tamamı internette arzı endam ediyor olabilirdi.

HBO’nun bu konudaki tepkisi ne olacak bilmiyoruz ancak uzun zamandır kendine ait HBO Now video hizmetini yayına almak isteyen medya devinin Game Of Thrones’un yeni sezonunun yayınlanmasını beklediğini de biliyoruz.

İlginizi çekebilecek içerikler