Reklam

Drone’la köpek teslimatı olur mu? Olurmuş…

3046046-slide-i-1-puppy-drone

3046046-poster-p-1-puppy-drone

Hepinizin ”yok artık” dediğini duyabiliyoruz. Ama bu fikre karşı çıkmadan önce haberimizi okumanızı tavsiye ediyoruz.

Rokkan ajansı, Humane Society of the United States (HSUS – Amerika Birleşik Devletleri Hümanist Topluluğu) için alışılmadık bir kampanyaya imza attı ve ‘’Same Day Pups: Puppy Drone Delivery’’ adındaki ilginç videoyu hazırladı.

3046046-slide-i-1-puppy-drone

Video, iki küçük çocuğun anne babasına yavru köpek alabilmek için yalvardığı anlarla başlıyor. Anne baba, çocukların bu feryadına daha fazla dayanamayıp tabletteki uygulamadan bir köpek siparişi veriyorlar. Mobil uygulama, yavru köpeği drone ile aynı gün içinde teslim etme sözü veriyor.

Köpek drone’a bağlanıyor ve o esnada uygulamadan yerini takip eden aileye kısa bir uçuş yolculuğunun ardından teslim ediliyor. Ajans, bu muzip videoda HSUS’le birlikte ‘’Yavru köpekler alınıp satılacak ürünler değildir’’ mesajı vermek istiyor.

drone puppy

Bu video, köpeklerin sağlıksız ortamlarda kilometrelerce taşındığına dikkat çekmek isteyen ulusal bir kampanyanın parçasını oluşturuyor.
Videoda verilmek istenen mesaj bazı kişiler tarafından anlaşılırken bazıları da gördüğü görüntüler karşısında dehşete düşebiliyor.

Bu videonun çekimleri sırasında hiçbir köpeğe kötülük gelmediğini belirtelim ve hayvan dostlarımız için endişelenenlerin içini rahatlatmış olalım.

İlginizi çekebilecek içerikler