Reklam

Buz kütlesini kır, hediyeyi kap

jetblue3

Kar yağışı İstanbul’u tekrar beyaza buladı. Ocak ayı, şanına yakışır biçimde soğuk geçiyor ve biliyoruz ki yazı hepimiz çok özledik. Soğuk hava koşullarıyla boğuşan tek ülke tabii ki Türkiye değil. Hatta Amerika’da markalar, kışı reklam fırsatına çeviriyor ve insanların hem eğlenip hem de küçük hediyeler kazanacağı interaktif oyunlar düzenliyor.

jetblue2

JetBlue’nun Ignited Amerika ajansıyla hazırladığı oyunda, New York’un Flatiron Plaza, Broadway ve boydan boya lüks mağazalarla dolu meşhur Fifth Avenue’ya buz blokları yerleştirildi. Bu blokların içine ise uçak biletleri, otel konaklamaları, hediye kartları, çeşitli kıyafetler, ayakkabılar, golf kulübü üyelikleri gibi ödüller yerleştirildi. Amaç, New Yorkluları kış koşullarından biraz uzaklaştırıp güneşin hâlâ tüm sıcaklığıyla parladığı Palm Springs’e götürebilmekti.

jetblue1

Buz bloklarını bir şekilde kırmayı başarabilenler ödüllerine kavuşurken, kıramayanlar bile bu eğlenceli etkinliğin bir parçası olduğu için gayet mutluydu. Buz bloklarını kırmayı başaran New Yorklular, #JetBlurPSP hashtagi altında eğer ödül kazanırlarsa Greater Palm Springs’de nasıl bir gün geçirebileceklerini paylaştı.

İlginizi çekebilecek içerikler