Sosyal Medya

Stop Motion Instagram Yarışması | Ülker Laviva

ulker-laviva

Türkiye’nin ilk stop motion Instagram yarışması
Ülker Laviva’dan…

Ülker Laviva, Instagram’da izlemesi tatlı, katılması kolay, bol çikolatalı bir yarışma başlattı

“Hayatı dolu dolu yaşa” diyen çikolata Ülker Laviva’nın yeni projesinde hedef kitlenin mobilde en sık kullandığı uygulamalardan biri olan Instagram seçildi. Genç bir uygulama olması, Laviva’nın yenilik dolu ruhunu yansıtması ve hedef kitlenin bu uygulamaya olan ilgisi sebebiyle Instagram bu kampanyanın ana mecrası olarak belirlendi.

ulker-laviva

Türkiye’nin ilk stop motion Instagram yarışması olan uygulamada, video içeriğini hayatı dolu dolu yaşayan Laviva kızının keyifli bir günü oluşturuyor. Günün her anında hayatını dolu dolu yaşayan, hayatın tadını çıkarmasını bilen Laviva kızının yaşadığı sürprizli ve eğlenceli anlar, serideki her videoyu mutluluk ve heyecanla dolduruyor.

Laviva’nın marka ruhuna uygun olduğu için özellikle Stop motion tekniği ile hazırlanan videolar için 5000’nin üzerinde fotoğraf çekildi. Bu 5000 fotoğraf, profesyonelce kurgulandıktan sonra 10 filmlik bir seri hazırlandı.

Instagram’da @lavivaulker hesabındaki stop motion filmlerde ürünün göründüğü kareleri kaydederek #hayatdolulaviva etiketi ile paylaşan takipçilere Laviva dolu kutu hediye edilecek. Laviva takipçileri, uygulamanın ilk haftasında 1.709 fotoğraf ekledi.

Youth Republic imzalı Türkiye’nin ilk stop motion Instagram video yarışmasına göz atmak ve videoları izlemek için adres:

http://instagram.com/lavivaulker

 

İlginizi çekebilecek içerikler