Tasarım

Sevgilinize Aşkınızı İç Organlarınızla Gösterin

iheartguts

Her yerin tıka basa – göğüs kafesimizde taşıdığımız gerçek versiyonuyla alakası olmayan- kırmızı, pembe kalplere boğulacağı o gün artık çok yakında… Günümüzde Anneler Günü, Babalar Günü gibi ticaret haline gelmiş bir diğer ‘’özel’’ gün olan Sevgililer Günü’nün kapımızda olduğu şu dönemde sevgilinize duyduğunuz aşkı, sevgiyi kırmızı, pembe pelüş bir kalple geleneksel yöntemlerle anlatmak yerine daha esprili bir yol seçmeyi düşünenleri buraya alalım.

Sevdiğiniz kişiye belki de kalbinizi (hatta dalağınızı, böbreğinizi, karaciğerinizi) vermeye en yaklaştığınız anı Humongous Heart Plush firmasının ‘’I Heart Guts!’’ oyuncaklarıyla yaşayacaksınız ve onun yüzünde kesinlikle bir gülümseme yaratacaksınız. Göğsünüzde pıt pıt atıp duran bu hayat veren kas yığını organın kucaklanabilir halini sevgilinize ”içimden geldi” diye hediye edebileceksiniz.

I Heart Guts! çizimlerini ortaya çıkaran illüstratör Wendy Bryan Lazar, canım, ciğerim dediğiniz sevgilinize diğer organlarınızı da hediye edebilmeniz için anatomik kalbin yanında böbrek, karaciğer, beyin, diş gibi diğer organları eklemeyi de unutmamış.

20 dolardan satılan bu oyuncaklar, romantik duygularını açıklarken ‘’içini dökmek’’ isteyenler için birebir.

Bunlardan birini sevgilinize hediye etmek ister misiniz?

iheartguts-beyin

Beyin

iheartguts-böbrek

Böbrek

iheartguts-kalp

iheartguts-apandis

Apandisit

iheartguts-pankreas

Pankreas

iheartguts-karaciğer

Karaciğer

İlginizi çekebilecek içerikler