Reklam

Poltergeist’ın perili evi, Trulia emlaktan satılıktır

poltergeist-evi

poltergeist-evi

Kült korku filmleri denince akla ilk gelenlerden biri olan Poltergeist’in 2015 uyarlaması için hazırlanan reklam filmi ve internet ilanı biraz ürkütüyor.

Yıllar önce çekilen Poltergeist filmine ev sahipliği yapmış Brimstone Sokağı 1295 numarada yer alan ünlü perili ev, Poltergeist’ın 2015 yapımı yeni uyarlaması için Trulia adlı emlak sitesinde satışa çıkarıldı.

Ev için yapılan yorumlar ise ‘’büyüleyici’’, ‘’çağdaş’’, ‘’çok fazla potansiyele sahip’’ şeklinde. Fakat dikkatli okuyucular evin benzersiz geçmişi hakkında bir takım ürkütücü detaylar içeren listeyi görebiliyor.

Sayfada aşağı doğru kaydırıldığında ‘’evin yakınında işlenen suçlar’’ sekmesinde paranormal garipliklerden çok daha fazlasını görmek mümkün. Geceleri birkaç hayaletin görünmesini önemsemiyorsanız burası sizler ve çocuklarınız için harika bir yaşam alanı ve yeni bir başlangıç noktası olabilir. (Tabi daha öncesinde kendini etraftaki ağaçlara asıp hayatını kaybeden çocukları ve şeytan girmesi vakalarını dikkate almazsanız…)

Siteye buradan göz atabilirsiniz ve ekranı kararan, görüntüsü gidip gelen ev haritasını detaylıca inceleyebilirsiniz. Hatta 270,000 dolarınız varsa bu evi satın alabilirsiniz. Yeterince korkmadıysanız bir de videoyu seyrediniz.

İlginizi çekebilecek içerikler