Dijital Pazarlama

Madonna öpücük konusunda hâlâ tuttuğunu affetmiyor

madonna-drake-coachella-kiss

screen-shot-2015-04-12-at-11-27-03-pm

Dünyanın en kışkırtıcı kadını olma unvanını senelerdir elinde bulunduran ünlü şarkıcı Madonna, neredeyse yarı yaşındaki Drake’i Pazar gecesi gerçekleşen Coachella etkinliği sırasında öpmeden geçmedi.

madonna-drake-kiss-reaction

Öpücükten ziyade dikkat çeken görüntü ise öpücüğün ardından Drake’in verdiği reaksiyondu. Bu öpücük ardından Drake’in suratında şokla iğrenme arası bir ifade meydana geldi.

‘’If You’re Reading This It’s Too Late’’ adındaki karışık albümünden şarkılar söyleyen ve hayranlarına güzel anlar yaşatan Drake ‘’Madonna’’ adındaki şarkısını tamamladıktan sonra 56 yaşına giren ama tabiri caizse hâlâ ‘’taş’’ gibi görünen Madonna sahneye çıktı ve birkaç şarkısını seslendirdi. Pop müziğin kraliçesi lakaplı tanrıça ‘’Express Yourself’’i seslendirirken de, Drake’in dudaklarına yapışıverdi.

Bu seksi öpüşme sahnesi Madonna’nın Britney Spears’ı ve Christina Aguilera’yı boş geçmediği 2003 yılındaki MTV Video Müzik Ödülleri’ni anımsattı.

Drake’i öpmesinin ardından sevgili Madonna yine o bildiğimiz tepkiyi vererek ‘’B*tch, I’m Madonna’’ (Ben Madonna’yım, kaltak) dedi.

13. stüdyo albümü Rebel Heart’ı yayınlayan Madonna genç hayranlarının dijitale verdikleri dikkatin bir kısmını kendi üstüne çekmeye çalışıyor.

Örneğin, ünlü şarkıcı bu albümde yer alan ‘’Living for Love’’ şarkısının videosunu Snapchat’ten, ‘’Ghosttown’’ adlı videosunu da Meerkat’ten yayınladı ve gay potansiyeli kendi içeriğine çekmek için ise Grindr uygulamasını kullandı.

İlginizi çekebilecek içerikler