ilustrasyon, Reklam

İstiklal Caddesinde Bir Uzaylı

highero-the-x-files1

1993’te ilk bölümü yayınlanan ve tüm dünyada büyük ilgiyle karşılanan The X Files dizisi 9 sezon sürmüştü. Efsane dizi, 16 Emmy, 5 Altın Küre ödülü olmak üzere birçok ödülü silip süpürmüştü.

the-x-files

Dizide garip ve açıklanamayan dünya üstü olayları araştıran ve aklımıza kazınan FBI ajanları Fox Mulder ve Dana Scully, bu olayların ardındaki gizli güçleri ortaya çıkarmak için epey çaba harcamıştı. ‘’Uzaylılar var mı acaba?’’ sorusuna yanıt olarak hiç olmasa bile ‘’I Want To Believe’’ (İnanmak İstiyorum) dedirten bu efsane bilimkurgu dizisi tekrar ekranlara dönüyor.

x-files

Hâlâ paranormal fenomenleri çözmek için ter dökecek olan Ajan Mulder ve Ajan Scully’yi yine maceradan maceraya atılırken göreceğiz. FOXCRIME’da 16 Şubat’ta yeni bölümleriyle karşımıza çıkacak olan dizinin Türkiye tanıtımı için grafiti sanatçısı Highero ile bir çalışma yapan FOXCRIME mekân olarak İstiklal Caddesini seçti.

highero-the-x-files2

Highero, sprey boyalarla ortaya yeşil mi yeşil, ürkünç mü ürkünç bir uzaylı çıkardı ve İstiklal Caddesi’nin yakışıklı bir uzaylısı oldu.

highero-the-x-files

Bu ilginç çalışmayla ilgili videoyu hep birlikte izleyelim:

İlginizi çekebilecek içerikler