Viral

HTC diyor ki: Al bir Cellami, unut iPhone’u

2015-04-25_18-24-36

Schermata-2015-04-25-alle-14.12.24-630x374

HTC, son dönemde garip tarzda bir reklam biçimi benimsemeye başladı. Kimilerinin esprili bulabileceği bazılarınınsa espriden yoksun olarak adlandıracağı bu reklamların aşağıda izleyeceğiniz bölümünde Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC, özellikle de çeşitli sebeplerden dolayı dönem dönem sıkıntılar çeken, depresyona giren rakip telefon firmalarına ‘giydiriyor’.

Cellami adı verilen HTC’nin uydurduğu ilaç, markaya göre Bi-Phonal Keyifsizlik Sendromu yaşayan Apple ve Samsung kullanıcılarının ruhsal sıkıntılarına birebir.

Mutsuz Samsung kullanıcılarının çektiğiniz problemin adı ‘’Samsung Affective Disorder’’ ve Apple’ın işletim sisteminde yaşadığı sorunlardan gına gelenlerin problemine ise ‘’Irritable Operating System’’ hastalığı adı verilmiş. Kısacası HTC kullanıcısı olmayanlar uydurulan yeni psikolojik rahatsızlık isimleriyle etiketlenmiş.

2015-04-25_18-24-36

Reklamda, Cellami’nin birçok kişinin ruhsal sıkıntısına merhem olduğundan söz ediliyor.

Siz de bir göz atın ve bu rahatsızlıklardan herhangi birine sahip misiniz? Bir Cellami yutup, arkanıza yaslanıp HTC’nin yeni modeli One M9’u kullanmayı düşünür müsünüz, kendiniz karar verin.

İlginizi çekebilecek içerikler