Dijital, Reklamcılık

Güzel Sanatlar’da Görev Değişimi

Güzel Sanatlar Ajans

Güzel Sanatlar Ajansına Ajans Başkanı olarak Burçin Ergünt getirildi. Eski Ajans Başkanı Kayhan Şardan ise Güzel Sanatlar Grubu’na Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı. 2009 yılında Güzel Sanatlar Grubu’nda Ping’in ortağı ve Dijital Ajans Başkanı olarak göreve başlayan Ergünt, ajansların varoluş sebeplerinden birinin değişimi sürekli kılmak olduğunu, kariyerindeki ürün geliştirme tecrübelerinin ve dijital ajansta geçirdiği 7 yıllık deneyimin Güzel Sanatlar’a da faydalı olacağını söyledi.

Guzel_Sanatlar_Saatchi_1

Güzel Sanatlar Grubu’nun Dijital Ajansı Ping’i de kendi bünyesine katmayı düşünen Güzel Sanatlar bu sayede 43 yıllık deneyimini yeni nesil iletişim araçlarını etkin biçimde kullanan büyük bir ekiple birlikte güçlendirmeyi hedefliyor.

Guzel_Sanatlar_Saatchi_6

2008 yılından beri Güzel Sanatlar Ajans Başkanlığı görevini yürüten Kayhan Şardan ise yeni dönemde grubun yaratıcı ajansı Blab’a stratejik önceliklendirme ve operasyonel verimlilik konularında destek olacak. Şardan, bir taraftan da Reklamcılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine devam edecek.

 

İlginizi çekebilecek içerikler